KOMUNIKACJA, KREACJA, UZDRAWIANIE

ANIOŁY I ARCHANIOŁOWIE

STOPIEŃ II – ŚREDNIOZAAWANSOWANY

STOPIEŃ I DOSTĘPNY >>TUTAJ<<

Na tym warsztacie będzie dużo osobistej pracy z Aniołami i Archaniołami. Dla siebie i dla dobra ogólnego. Wejdziemy na wyższe poziomy zażyłości i braterstwa, który otwierają nowe bramy i kosmiczno-niebiańskie horyzonty. To czas na odkrycie i rozwinięcie duchowych predyspozycji i mocy, aktywizacji kosmicznych czakr i kolejnych helis DNA aż do 12+.

Będzie praca z uwolnieniem traum, oczyszczeniem karmy, samo-/ i uzdrawianiem ludzi, natury, sytuacji, konfliktów, obfitości. Pomogą nam w tym nowe poziomy Aniołów – Anioł Kosmosu, Błogostanu, Karmy i Niebiańskich Wrót. Wesprą one proces wielowymiarowego oczyszczenia i wpuszczenia w siebie światła oświecenia duszy. Dla zwiększenia materialnej obfitości zaprosimy do życia Anioła Obfitości i Anioła Bogactwa. 

Znajomość z Aniołami będzie ewoluowała w kierunku przyjaźni, braterstwa, współpracy. Poznane praktyki duchowe będziesz mógł stosować i odpowiednio adaptować do bieżących potrzeb życiowych.

12-14 PAŹDZIERNIKA 2020

KIEDY

100 OSÓB

LIMIT MIEJSC

WARSZTAT ON-LINE

GDZIE

CZĘŚĆ PIERWSZA PRACY Z ANIOŁAMI

Nie uczestniczyłeś w pierwszych warsztatach pracy z Aniołami?
Nie szkodzi. Możesz dołączyć do tego kursu i otrzymać dostęp wideo
do pierwszej części w promocyjnej cenie, aby nadrobić zaległości.

O WYDARZENIU

Wejdź na wyższy poziom zrozumienia

Któż z nas nie słyszał o Aniołach. Tych ziemskich i kosmicznych. Posłańcach Boga, emanujących światłem miłości, mocą i mądrością.  Anioły to wspaniałe i potężne byty duchowe. Niosące pomoc, uzdrowienie, oświecenie, uwolnienie. Czasami porażają swoją światłością, bo są jak słońce na horyzoncie. Wiele razy są bliższe człowiekowi aniżeli Bóg. Nic dziwnego. Są na wyciągnięcie ręki. Towarzyszą nam od urodzenia, są z naszą duszą od jej poczęcia.

 

Jak już wiesz – kocham Anioły. To Aniołowie pomogli mi wznieść się na wyższe poziomy duchowego rozumienia i odczuwania. Czułem ich miłość, wsparcie i wiarę we mnie. Otworzyli mi umysł i serce na prawdziwe oblicze duchowego Ojca-Matki, na Boga, którego esencją jest bezwarunkowa Miłość, Miłosierdzie, Łaska. Na Wszeducha, który jest obecny we wszystkim, więc i we mnie.

W obecności Aniołów zawsze czuję się bezpiecznie i błogo. Są dla mnie Boskimi posłańcami, przewodnikami duchowymi, nauczycielami duchowymi, przyjaciółmi, duchową rodziną.  

AGENDA

Plan szkolenia

Warsztaty będą prowadzone NA ŻYWO
w formie zamkniętych webinarów on-line

Warsztaty będą prowadzone NA ŻYWO w formie zamkniętych webinarów on-line

Poniedziałek 12.10 godz. 19:00-21:30

 

 • Pytania i odpowiedzi do pierwszej części kursu.
 • Medytacje z Aniołami i Archaniołami.
 • Aktywacja kosmicznych czakr 12+
 • Anioły Kosmiczne – Anioł Błogostanu.
 • Odkrywanie anielskich mocy w sobie – Jam Jest Aniołem na ziemi.

Wtorek 13.10 godz. 19:00 – 21:30

 

 • Anioły Kosmiczne – Anioł Kosmosu, Anioł Karmy.
 • Wgląd w karmę i jej transformacja poprzez bezwarunkową miłość.
 • Uzdrawianie z Aniołami – skanowanie duchowo-energetycznego jaja życia i jego harmonizowanie.
 • Aktywacja energetycznych helis DNA 12+.
 • Praktyka bycia ziemskimi aniołami.
 • Pytania i odpowiedzi.

Środa 14.10 godz. 19:00 -21:30

 

 • Anioły Kosmiczne – Anioł Wrót Nieba.
 • Światło Oświecenie Duszy – rozpoznanie celu i misji duszy.
 • Uzdrawianie na odległość z Aniołami.
 • Kreacja obfitości z Aniołami.
 • Pytania i odpowiedzi.
 • Wieńcząca medytacja, podróż Anielska.

Ważna informacja

Każdy warsztat jest inny. Mogą się, więc pojawić korekty programu, spontaniczne sytuacje. Bądźmy otwarci na to, co szykują dla nas nasze serca, dusze, Anioły i Źródło Wszechistnienia.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI -50% NA WSZYSTKIE PAKIETY

O PROWADZĄCYM

Założyciel Fundacji Świadomość Ziemi

Mariusz Brzoskowski

RATOWNIK ZIEMI, TELEPATA, UZDROWICIEL DUCHOWY, NATUROPATA, THETA HEALER, SZAMANISTA, TRENER ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO, SPECJALISTA BIOFEEDBACKU I BIOREZONANSU

Autor wielu artykułów, biuletynów i książek o tematyce duchowej m.in. „Duchowa Arka – Świadoma Telepatia Miłości”, „Przekazy Wyższego Kosmicznego Rozumu”. Od 2002 roku doświadcza paranaturalnych stanów obcowania z wyższymi wymiarami Istnienia – Aniołami, Mistrzami Duchowymi, Stwórcą, Wszechduchem. Od 2004 roku do prowadzi grupowe medytacje z przekazu, indywidualne sesje uzdrawiania  oraz autorskie warsztaty rozwoju duchowego nt. telepatii duchowej, bezwarunkowej miłości, potęgi ludzkiego ducha, umysłu i serca. Od lat podróżuje po świecie z misją wspierania, ratowania i wzniesienia Matki Ziemi i ludzkości. Zajmuje się terapiami grupowymi i indywidualnymi na wielu wymiarach ziemskiego i ludzkiego bytu.

Posiada ogromne doświadczenie życiowe – trenerskie, nauczycielskie, biznesowe i duchowe. Z przestrzeni serca dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą. W 2004 roku inicjował założenie Fundacji „Świadomość Ziemi”, w której działalności aktywnie udziela się do dziś. W swoim życiu realizuje motto „Miłość, Duch, Natura”.  

CENNIK WARSZTATÓW

3 pakiety do wyboru

Jeżeli jesteś: emerytem, rencistą lub studentem skontaktuj się z nami, a otrzymasz DODATKOWY RABAT DO -30%

Pakiet BASIC za 152 PLN

Pakiet PREMIUM za 625 PLN

Pakiet VIP za 865 PLN

Zadzwoń do nas:

+48 503 169 030
+48 509 905 498

lub napisz przez formularz

Jaki pakiet wybierasz

NADRÓB ZALEGŁOŚCI

PAKIET Z PIERWSZĄ CZĘŚCIĄ KURSU O ANIOŁACH

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nie znam się za bardzo na obsłudze komputera. Czy dam radę w nim uczestniczyć?

Nie potrzeba do tego szczególnych umiejętności. Wystarczy zakupić bilet, a po zaksięgowaniu płatności wyślemy do Ciebie e-mail z linkiem do dołączenia na spotkanie. Wystarczy w niego kliknąć i wpisać hasło podane w tym samym e-mailu.

Będą też wysyłane automatyczne przypomnienia dzień przed, godzinę i 5 min przed startem kursu. Jeżeli e-mail, by nie doszedł to wystarczy sprawdzić zakładkę spam (wiadomości czasami lubią się tam schować). Warsztat będzie dostępny NA ŻYWO, jako webinar, za pośrednictwem platformy Getresponse. Wystarcza kliknąć przycisk „Dołącz teraz”, a wszystko powinno się uruchomić samodzielnie.

Dla pewności można wcześniej zrobić test i kliknąć od razu w link, jaki otrzymasz w e-mailu. Jeśli byłyby potrzebne jakieś doinstalowania, to należy postępować zgodnie z instrukcjami. Reszta wykona się automatycznie.

>> Zobacz instrukcję

Nie mieszkam w Polsce. Czy mogę uczestniczyć w kursie?

Jak najbardziej można uczestniczyć w kursie. Kurs odbywa się NA ŻYWO i podane godziny kursu są według czasu polskiego. Dodatkowo, dla uczestników kursu, warsztat będzie dostępny na platformie szkoleniowej VOD, gdzie będzie możliwość odtwarzania go o dowolnej porze.

Czy warsztat będzie nagrywany?

Tak, warsztat będzie nagrywany i dla uczestników kursu, warsztat będzie dostępny na zamkniętej platformie szkoleniowej VOD. Będzie możliwość odtwarzania go o dowolnej porze. Link i hasło do kursu na platformie VOD prześlemy po zakończeniu kursu w ciągu 7 dni.

Czy będzie dalsza część kursu?

Tak! Będzie warsztat dla zaawansowanych. Szczegóły wkrótce.

Jaki są wymagania techniczne dla wzięcia udziału w szkoleniu online?

Wystarczy zwykły komputer stacjonarny lub laptop podłączony do Internetu. Zwróć uwagę, aby miejsce, w którym będziesz uczestniczył w warsztacie, był zapewniony niezakłócony dostęp do przesyłu danych internetowych.

KONTAKT

Chętnie odpowiem na twoje pytania

+48 509 905 498

+48 503 169 030

FUNDACJA@SWIADOMOSC-ZIEMI.ORG
Szybki formularz kontaktowy

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI -50% NA WSZYSTKIE PAKIETY